SZKOŁA PODSTAWOWA GIMNAZJUM STRZELNICA

MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

10.12.2008r  w hali sportowej naszej szkoły odbył się turniej gminny MPS dziewcząt i chłopców. W zawodach brały udział tylko dwie szkoły: SP z Ćmińska i SP z Kostomłót.

Dziewczęta dzielnie się spisały i zajęły I miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na II pozycji.

GRY I ZABAWY – turniej powiatowy

09,12,2008r w hali sportowej naszej szkoły odbył się turniej „Gier i zabaw” na szczeblu powiatowym. Na ten najbardziej popularny wśród dzieci młodszych rodzaj zawodów przyjechało osiem szkół z regionu kieleckiego, w tym dwie drużyny z naszej gminy: SP Porzecze i SP Kostomłoty. Rozgrywaniu dyscyplin towarzyszyły niesamowite emocje zarówno ze strony dzieci, które bardzo przeżywały każde niepowodzenie, widowni oraz opiekunów. W rezultacie nasza szkoła zajęła IV miejsce.

GRY I ZABAWY – turniej gminny

28.11.2008r w naszej szkole został rozegrany gminny turniej „Gier i zabaw”

dla klas 0 – VI, w którym uczestniczyły trzy szkoły: SP Ćmińsk, SP Porzecze,

i SP Kostomłoty. Turniej przebiegał w miłej i spokojnej  atmosferze. Dzieci z wielką radością przystąpiły do rozgrywania poszczególnych konkurencji. Nie obeszło się również bez emocji, która zawsze towarzyszy rywalizacji. Na pierwszym miejscu uplasowała się SP w Porzeczu, nasza szkoła zajęła II miejsce ,a SP Ćmińsk – III.

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – turniej gminny

26.11.2008r w hali sportowej w SP w Ćmińsku rozegrano turniej gminny w Mini Piłkę Nożną chłopców. W zawodach brały udział szkoły podstawowe z: Ćmińska, Porzecza i Kostomłót. Po zaciętej walce nasza reprezentacja zajęła II miejsce.

MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT– turniej powiatowy

25.11.2008r na sali gimnastycznej w naszej szkole odbył się turniej powiatowy w MPN dziewcząt. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn z powiatu kieleckiego. Nasza drużyna walczyła bardzo dzielnie, ale niestety tym razem nie udało się nam zdobyć miejsca w czołówce. Zajęliśmy V miejsce.

MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT– turniej gminny

06.11.2008r  w naszej szkole odbył się gminny turniej  Mini Piłki Nożnej dziewcząt.

Przeciwniczkami naszej reprezentacji były dziewczęta ze SP w Porzeczu i SP w Ćmińsku

Meczom towarzyszyły duże emocje zarówno ze strony opiekunów jak również kibiców.

W rezultacie nasza kadra zajęła I miejsce i tym samym awans do rozgrywek na szczeblu powiatowym.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

07.10. 2008r w Szkole Podstawowej w Porzeczu odbyły się zawody gminne w sztafetowych  biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.  Podczas biegów emocje sięgały zenitu. Zarówno nauczyciele jak i widzowie trzymali kciuki za swoich faworytów.   Reprezentacja naszej szkoły tego dnia święciła triumfy: chłopcy zajęli I miejsce w gminie, a dziewczynki II miejsce